Kolová technika

V sekci kolová technika najdete všechny samojízdné stroje – tedy zjednodušeně všechny stroje, které mají vlastní pohon. 

Ne každý nutně potřebuje nový stroj a v mnoha případech zastane zcela stejnou práci i stroj použitý. Pokud máte nižší nároky a je pro vás primárním kritériem dobrá cena, použitá zemědělská technika může být tou správnou cestou. V této sekci najdete traktory, sklízecí mlátičky a řezačky, samojízdné postřikovače, nakladače a manipulátory i stavební stroje – ve zkratce tedy vše, co má motor a zároveň se používá na farmě.

Na prezentované technice v tomto Agrobazaru se podílí síť autorizovaných dealerů společností AGROTEC a.s. a AGRI CS a AGRI CS Slovakia působící na území České republiky a Slovenska. Stroje stojí na různých místech – často zůstávají na provozovně zákazníka, abychom je zbytečně nepřeváželi sem a tam. Konkrétní umístění je u stroje vždy vypsáno, nicméně v případě dotazu neváhejte kontaktovat prodejce uvedeného v detailu v stroje.

Široká nabídka strojů
Skupina AGROTEC disponuje nejrozsáhlejší dealerskou sítí na území České republiky. Právě to je zárukou široké nabídky bazarových zemědělských strojů. 
Reálný popis stroje
Můžete očekávat reálný popis stroje, jelikož je zadáván přímo prodejcem z autorizované sítě New Holland či Case IH.
Rezervace stroje
Jestliže vás stroj zaujal, můžete si ho u prodejce zarezervovat z pohodlí domova. Stačí se prodejci ozvat, popřípadě vyplnit poptávkový formulář u stroje.
Předvedení stroje
Určitě po vás nikdo nechce, abyste si kupovali zajíce v pytli. Stroj vám předvedeme a vše řádně ukážeme. 
Možnost servisu
Bazarový stroj Case IH či New Holland můžete rovnou dát do servisu autorizovaného dealera pro kompletní údržbu a kontrolu. 
Výhodný nákup
Nákupem použité zemědělské techniky šetříte nemalé prostředky. 
Dodání stroje
Pokud budete mít zájem, zajistíme vám dodání stoje kamkoli na území České republiky.
Zajištění prodejních služeb
Nový nebo starý, na tom nesejde. Díky účasti autorizovaného dealera nových strojů New Holland či Case IH si můžete být jisti špičkovou úrovní prodejních služeb.
Zaškolení obsluhy
K nabízenému sortimentu jsme schopni zajistit zaškolení obsluhy do správného používání stroje, tak aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení či poškození.