Agrobazar zemědělské techniky dostupný na adrese www.traktorbazar.cz je provozován společností AGROTEC a.s. ve spolupráci s autorizovanými dealery značek Case IH a New Holland. V tomto Agrobazaru najdete použité zemědělské a stavební stroje pouze od našich ověřených partnerů. Díky tomu se můžete spolehnout na reálné popisky techniky, které reflektují její skutečný stav. 

Společnost AGROTEC a.s. je největším dodavatelem pozemní techniky na území České republiky, přičemž naše hranice jsme postupně rozšířili na Slovensko i do Maďarska.

Autorizovaní dealeři značky New Holland

Ať už jste drobný zemědělec, velký farmář, chovatel dobytka, vinař či sadař, poskytovatel zemědělských služeb, nebo se zabýváte údržbou krajiny, New Holland vám vždy nabídné vhodné řešení s nízkými vstupními náklady a vysokou produktivitou. V produktové linii značky naleznete traktory modely řady Boomer od 25 koní až po polní tahače T9 s výkonem 557 koní. Vyhlášené jsou žluté mlátičky New Holland 
Na českém trhu je značka New Holland zastoupena společností AGROTEC a.s., na slovenskem trhu působí společnost AGROTEC Slovensko s.r.o. a maďarský trh obsluhuje společnost AGROTEC Magyarország Kft. V případě zájmu o nový stroj neváhejte kontaktovat naši síť autorizovaných dealerů. 

Autorizovaní dealeři značky Case IH

Case IH je světovým leaderem v oblasti pásových technologií. V portfoliu značky naleznete vše od malých kompaktních traktorů až po velké čtyřpásové traktory Quadtrac s maximálním výkonem 692 koní. V oblasti sklízecích mlátiček se Case IH specializuje výhradně kombajny s axiálním způsobem výmlatu, které nabízí vysokou produktivitu a šetrný výmlat. Dále v portfoliu naleznete manipulátory, lisy i navigační systémy. 
Výhradním dovozcem strojů Case IH na území České republiky je společnost AGRI CS a na území Slovenska se o dovoz stará společnost AGRI CS SK. Pokud máte zájem o nový stroj, neváhejte a kontaktujte síť autorizovaných dealerů