Závěsná technika

V sekci závěsné techniky naleznete všechny druhy strojů, které se dají zapojit za zemědělskou techniku. 
Použitá závěsná technika může být pro zemědělce cestou, jak si sáhnout na prémiové stroje ze lepších cenových podmínek. V této sekci najdete závěsnou techniku pro zpracování půdy, setí a sázení, sklizeň plodin, ochranu a výživu, sklizeň a ošetřování píce i dopravní techniku.

Pokud vás zajímají stroje s vlastním pohonem, navštivte sekci kolová technika. Speciální kategorií je příšlušenství, kde naleznete navigace i další elektroniku, nakladače, pneumatiky, dopravníky, speciální techniku pro chovatele a automatizační systémy. 

Zde prezentovaná závěsná technika je inzerována prostřednictvím autorizovaných dealerů AGROTEC a.s. a AGRI CS a.s., čímž je zajištěna vysoká úroveň navázaných služeb.
Široká nabídka strojů
Skupina AGROTEC disponuje nejrozsáhlejší dealerskou sítí na území České republiky. Právě to je zárukou široké nabídky bazarových zemědělských strojů. 
Reálný popis stroje
Můžete očekávat reálný popis stroje, jelikož je zadáván přímo prodejcem z autorizované sítě New Holland či Case IH.
Výhodný nákup
Nákupem použité zemědělské techniky šetříte nemalé prostředky. 
Rezervace stroje
Jestliže vás stroj zaujal, můžete si ho u prodejce zarezervovat z pohodlí domova. Stačí se prodejci ozvat, popřípadě vyplnit poptávkový formulář u stroje.
Dodání stroje
Pokud budete mít zájem, zajistíme vám dodání stoje kamkoli na území České republiky.
Zajištění prodejních služeb
Nový nebo starý, na tom nesejde. Díky účasti autorizovaného dealera nových strojů New Holland či Case IH si můžete být jisti špičkovou úrovní prodejních služeb.
Zaškolení obsluhy
K nabízenému sortimentu jsme schopni zajistit zaškolení obsluhy do správného používání stroje, tak aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení či poškození. 
Možnost servisu
Bazarový stroj Case IH či New Holland můžete rovnou dát do servisu autorizovaného dealera pro kompletní údržbu a kontrolu.